Site icon betmarket.gr

Special Bets: Λιλ, γκολ και ο καλύτερος ντριμπλέρ

Οι 5 επιλογές ειδικών στοιχημάτων από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Διαβάστε το Top-5 των Special Bets για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

1. Ρεν-Τουλούζ: Under 24,5 φάουλ

Ομάδες που αρέσκονται σε παιχνίδι με την μπάλα στα πόδια, μπορεί να δώσουν ματς ρυθμού. Σημαντικό στοιχείο το γεγονός πως επτά παίκτες της Ρεν έχουν πάρει κλήση από τις Εθνικές τους ομάδες για συμμετοχή στο Μουντιάλ 2022, κάτι που μπορεί να τους οδηγήσει στο να αποφύγουν να βάλουν τα πόδια τους στη φωτιά.

1. Γουλβς – Aρσεναλ: Σεμέδο κάρτα

Ο μπακ της Γουλβς είδε τρεις κίτρινες και μια κόκκινη ήδη τη φετινή σεζόν. Σήμερα θα πέσει πάνω σε έναν από τους καλύτερους ντριμπλέρ του πρωταθλήματος, τον Μαρτινέλι. Ενώ στην πλευρά του δεν αποκλείεται να βρεθεί αρκετές φορές και ο Ζεσούς, ο δεύτερος σε κερδισμένα φάουλ ποδοσφαιριστής στο πρωτάθλημα. Σε απόδοση 5.00 στη Stoiximan.gr να δει κάρτα.

1. Λεβερκούζεν-Στουτγάρδη: Over 1,5 ημίχρονο

Επτά από τα πρόσφατα οκτώ της Στουργάρδης έχουν επιβεβαιώσει τα τουλάχιστον δύο τέρματα στο πρώτο ημίχρονο. Η Λεβερκούζεν θα μπει με φόρα μετά το επιβλητικό 5-0 κόντρα στην Ουνιόν Βερολίνου και το διπλό στην Κολωνία. Τουλάχιστον 2 γκολ στα πρώτα 45 λεπτά σε τιμή 2.39 στη Betshop.

1. Βερόνα-Σπέτσια: Γκολ μετά από 74:59

Εννέα φορές έχει δει την εστία της να παραβιάζεται στο τελευταίο τέταρτο η Βερόνα, τον μεγαλύτερο αριθμό από κάθε ομάδα στη φετινή Serie A. Το ματς μπορεί να δώσει εκ νέου Late goal, όπως έγινε και στα δύο από τα τρία πρόσφατα παιχνίδια της Σπέτσια στο πρωτάθλημα.

1. Λιλ-Ανζέ: Over 8,5 σουτ στην εστία

Πάλι η Λιλ στο top-5, ξανά με την ίδια επιλογή, δηλαδή τις τελικές προσπάθειες. Πρόκειται για ένα από τα πλέον επιθετικογενή σύνολα στην κατηγορία, με τρομερή ευκολία στην παραγωγή φάσεων. Το 1-1 με τη Ρεν ήταν γιατί τη σταμάτησαν τα δοκάρια και ο αντίπαλος τερματοφύλακας. Στην έδρα της έχει πάνω από 6,5 τελικές στον στόχο μέσο όρο, υποδεχόμενη μια Ανζέ που εδώ και έξι αγωνιστικές δέχεται τουλάχιστον δύο γκολ αλλά σε τέσσερα από αυτά σκόραρε και η ίδια. Η Novibet το over 8,5 σουτ στην εστία στο 1.87.